ГОЛОДОМОР

Date: 28 грудня 2023 о 13:09, Refreshed 28 грудня 2023 о 13:48
32 view

Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-33 років, який випав на долю народу найродючішої і найбагатшої землі - України.
Голод - це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій.
Здобувачі освіти 7 класу Арламівськоволянського ЗЗСО І-ІІ ст. ( директорка КОСТИРА О.М., кл.кер. Конюховська Т.О.), теж не залишилися осторонь дня пам'яті. У класі була проведена година пам'яті з елементами створення об'ємної аплікації "Голодомор - біль, що ніколи не згасне в серцях українців". Також діти дивилися та обговорювали фільми про голодомор та зачитували уривки очевидців цих подій.
Учні 1 класу Арламівськоволянського ЗЗСО І-ІІст. (директор О.М.КОСТИРА)під керівництвом вчителя Малець А.Я. долучитися до вшанування пам'яті жертв голодомору провівши акцію «Незабудка памʼяті»
Другокласники Арламівськоволянського ЗЗСО І-ІІст. ( директор Костира Олександра, кл.кер. Ковальчик Г. С.) долучилися до вшанування пам'яті жертв голодомору, створивши колективний плакат ,,ПАМ'ЯТАЄМО''.
Учні 3 класу Арламівськоволянського ЗЗСО І-ІІ ст.(директор Олександра Костира) під керівництвом Горон М.Я. долучилися до вшанування пам'яті жертв голодомору.
Здобувачі освіти 8 класу Арламівськоволянського ЗЗСО І-ІІ ст.(директор О.Костира, класний керівник Г. Кучерук) під час години спілкування згадали тих українців, які ділилися останнім шматком хліба, показували світові силу людяності, тих, які берегли пам’ять про пережите, хоча платили за це волею і життям. Зібравши низку матеріалів про геноцид 2932-1933 років, учні поділилися своїми думками і оформили лепбук «Голодомор-біль серця України»
Учні 4 класу Арламівськоволянського ЗЗСО І-ІІст. ( директор КОСТИРА Олександра, класний керівник Чума Л.М ) долучилися до вшанування пам'яті жертв голодомору.
Здобувачі освіти 5 класу( класний керівник О.Криворука) на годині спілквання 24 листопада вшанували пам’ять мільйонів невинно заморених людських життів внаслідок недоїдання. Учні переглянули документальний фільм «Червоне намисто», презентацію « П’ять колосків правди», обговорили причини і наслідки голодного лихоліття, підготували літературний флешмоб.
Впродовж тижня, що минув, учасники освітнього процесу Арламівськоволянського ЗЗСО І-ІІ ступенів (директор О.КОСТИРА.) вшановували пам'ять жертв Голодомору.
Було проведено ряд заходів: виховні години, виготовлення об'ємних аплікацій, лепбука, перегляд фільмів.
Педагог - організатор М.Борзенкова 24 листопада провела загальношкільну годину пам’яті "Голодомор в Україні 1932 - 1933рр."
Учні говорили про Голодомор та його наслідки для українського народу, вшанували пам'ять безвинно замучених голодом людей, мали можливість переосмислити нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця.
Учасниками заходу були учні 5,8, 9 класів. Наш найсвятіший обов'язок сьогодні - зберегти пам'ять. Ми є свідками великих перетворень, що відбуваються в нашій країні, вчимося берегти волю, честь і гідність, поважати свій народ.

Comments:
Only authorized users can leave comments.